МУИС-ийн Дотуур болон Цахилгаан холбооны утасны жагсаалт 2015

by Б.Оюуномин

МУИС-ийн Дотуур болон Цахилгаан холбооны утасны жагсаалт 2015
Алдаатай мэдээллийг mta@num.edu.mn хаягаар засч явуулна уу.
Өрөөний дугаар Албан тушаал Нэр Дотуур утасны дугаар Суурин утас
Захиргаа
1-200 Захирал Р.Бат-Эрдэнэ 1110 320160
1-202 Оюутны хөгжил, nike free run 5.0 homme хамтын ажиллагаа эрхэлсэн дэд захирал О.Мөнхбат 1111 324385
1-215 Эдийн засаг, хөгжлийн бодлогын асуудал эрхэлсэн дэд захирал Ч.Нарантуяа 1112 325429
1-200 Эрдэм шинжилгээ, инновацийн асуудал эрхэлсэн дэд захирал Б.Болдгив 1113 322508
1-214 Сургалт эрхэлсэн дэд захирал Г.Баярмагнай 1116
Захиргаа, Jordan CP3 Хяналт – Шинжилгээ, Canada Goose Chateau Parka Үнэлгээиий алба
1-207 Дарга В.Батцэнгэл 1130 327911
1-204 Ахлах мэргэжилтэн Т.Амартунгалаг 1131
1-204 Мэргэжилтэн Б.Нарантуяа
1-204 Хуулийн зөвлөх Б.Энхтайван 1132
1-204 Хүний нөөцийн мэргэжилтэн Б.Болормаа
1-212 Бичиг хэргийн ажилтан С.Сосорбарам 1133
1-212 Бичээч, оператор Ж.Гантөмөр
1-128 Архивын эрхлэгч Ц.Молом 1134
1-204 Хэвлэлийн төлөөлөгч А.Пагамсүрэн 1135
1-200 МУИС-ийн захирлын туслах, бичиг хэргийн эрхлэгч Б.Энхжаргал 1114 320668
Сургалтын нэгдсэн алба
1-205 Дарга Ч.Ундрам 1120 320892
1-203 Ахлах мэргэжилтэн /сургалт хариуцсан/ Ё.Байгалмаа 1122
1-203 Ахлах мэргэжилтэн /хөтөлбөр хариуцсан/ Д.Болдбаатар 1124
1-219 Ахлах мэргэжилтэн /оюутны үйлчилгээний/ Б.Энхжаргал 1143
3a-122 Ахлах мэргэжилтэн/цахим сургалт хариуцсан/ С.Шаарийбуу 1146
1-203 Мэргэжилтэн /магистр, докторын асуудал хариуцсан/ Ж.Гэрэлтуяа 1121
1-203 Мэргэжилтэн /элсэлт, төгсөлт хариуцсан/ Х.Болормаа 1123
1-203 Мэргэжилтэн /сургалтын технологи хариуцсан/ Б.Наранцогт 1125
1-203 Мэргэжилтэн /оюутны бүртгэл хариуцсан/ Л.Наранчимэг 1126
1-203 Мэргэжилтэн /хөтөлбөр хариуцсан/ Ж.Бадамханд 1127
1-206 Мэргэжилтэн /оюутны соёл,

  • Nike Air Max 2016 Rosso Uomo
  • олон нийтийн ажил хариуцсан /

    Л.Чинзориг 1128
    1-203 Мэргэжилтэн /мэдээллийн асуудал хариуцсан/ Д.Мөнхбат 1129
    1-300 Мэргэжилтэн/гадаад оюутан хариуцсан/ П.Лхагвасүрэн 1139
    Төгсөлтийн дараах сургууль
    1-218 Захирал Б.Отгонтөгс 1115 321983
    1-219 Мэргэжилтэн Х.Бэрцэцэг 1145
    Эрдэм шинжилгээ, инновацийн хэлтэс
    1-206 Ахлах мэргэжилтэн А.Сайнбаяр 1140
    1-206 Мэргэжилтэн Ц.Пүрэвсүрэн 1141
    Гадаад харилцаа, хамтын ажиллагааны хэлтэс
    1-206 Ахлах мэргэжилтэн Ш.Мэндбаяр 1142 317050
    1-206 Мэргэжилтэн Ц.Уянга
    1-206 Мэргэжилтэн Д.Саранцэцэг
    Санхүү, эдийн засгийн хэлтэс
    1-205 Дарга Б.Энхцэцэг 1188 320518
    1-209 Ахлах эдийн засагч Д.Тунгалаг 1180
    1-209 Эдийн засагч Б.Бадамханд 1185
    1-209 Ахлах нягтлан бодогч Д.Цагаанаа 1181
    1-209 Ахлах нягтлан бодогч Л.Гоёцэцэг 1183 322992
    1-209 Ахлах нягтлан бодогч Т.Эрдэнэчимэг 1182
    1-209 Ахлах нягтлан бодогч Г.Оюундэлгэр 1184
    1-126 Мөнгөний нярав Л.Хоролсүрэн 1186
    д/б-3 Хангамжийн нярав Г.Дүүрэнхүү 1187
    4-106 Мэргэжилтэн /шилэн данс/ Ё.Дэлгэрдулам 1189
    4-106 Хангамжийн нярав Ч.Баярцэцэг
    Мэдээллийн технологийн алба
    2-501 Дарга А.Баатарбилэг 1150 312829
    2-501 Мэдээллийн системийн менежер Б.Наранчимэг 1150
    2-501 Мэдээллийн системийн администратор Д.Мөнхтуяа 1151
    2-501 Мэдээллийн системийн шинжээч Д.Оюунзул 1151
    2-503 Сүлжээ холбооны администратор Н.Золбаяр 1156
    2-503 Сүлжээ холбооны мэргэжилтэн Н.Өлзийбаатар 1154
    2-503 Сүлжээ холбооны мэргэжилтэн Б.Одбаяр 1155
    2-501 Вэб хариуцсан мэргэжилтэн Г.Баасансүрэн 1153
    2-501 Мэдээллийн системийн хэрэглэгчдэд туслах мэргэжилтэн Э.Өнөрцэцэг 1153
    2-501 Мэдээллийн системийн хэрэглэгчдэд туслах мэргэжилтэн Т.Мөнхнасан 1153
    2-503 Сүлжээ холбооны хэрэглэгчдэд туслах мэргэжилтэн Б.Оюуномин 1154
    Номын сан
    2-212 Захирал Г.Цэрэн 1160
    2-213 Ахлах номын санч Б.Эрдэнэбаяр 1162
    2-108 Номын санч Ц.Туяа 1161
    2-307 Номын санч Б.Наранхүү 1163
    2-136 Номын санч Р.Туяа 1165
    2-213 Арга зүйч /ном бүрдүүлэлт хариуцсан/ Б.Золзаяа 1164
    Биеийн тамирын тэнхим
    4-107 Эрхлэгч Н.Галбадрах 1170
    4-102 Ахлах багш Д.Бат-Өлзий 1171
    8 Багш нарын өрөө Багш нар 1172
    4-108 Ахлах багш Э.Эрдэнэбилэг 1173
    4-105 Ахлах багш Ж.Ганбаатар 1174
    4-104 Ахлах багш Ж.Бандихүү 1175
    Хангамж, asics gel quantum 360 runners үйлчилгээний хэлтэс
    1-213 Дарга Ч.Гончигсүрэн 1200 321290
    1-204 Ахлах мэргэжилтэн Б.Гантуяа 1201
    1-204 Мэргэжилтэн Ю.Отгонсүрэн
    2-102 Цахилгаанчин Ж.Урантулга 1202
    2-103 Сантехникийн инженер Т.Мөнхдалай 1203 321546
    Барилгын инженер, төсөвчин Д.Оюунтогтох
    1-121 Хичээлийн 1-р байрны зохион байгуулагч Д.Тэргүүнцэцэг 1204
    2-134 Хичээлийн 2-р байрны зохион байгуулагч Д.Батдэлгэр 1205
    3- Хичээлийн 3-р байрны зохион байгуулагч Ч.Даваадэлгэр 1206
    4-115 Хичээлийн 4-р байрны зохион байгуулагч С.Мягмаржав 1207
    5-406 Хичээлийн 5-р байрны зохион байгуулагч Т.Цэрэндэжид 1208
    6-110 Хичээлийн 6-р байрны зохион байгуулагч 1209
    7-208 Хичээлийн 7-р байрны зохион байгуулагч Б.Дэлгэрцэцэг 1210
    8-308 Хичээлийн 8-р байрны зохион байгуулагч Д.Мягмарсүрэн 1211
    д/б1-114 Оюутны 1-р байрны зохион байгуулагч Ж.Мөнхжаргал 1212
    д/б2 Оюутны 2-р байрны зохион байгуулагч Ц.Оюунчимэг 1213
    д/б3 Оюутны 3-р байрны зохион байгуулагч Д.Тамара 1214
    д/б4 Оюутны 4-р байрны зохион байгуулагч Ж.Бурмаа 1215
    д/б5-6 Оюутны 5-р байрны зохион байгуулагч С.Тунгалагсайхан 1216
    д/б6 Оюутны 6-р байрны зохион байгуулагч C.Туяа 1217
    Хүн эмнэлгийн салбар
    хич-8 Дотрын эмч, эмнэлгийн эрхлэгч Л.Алтанцэцэг 1218
    хич-8 Сувилагч Х.Азжаргал 1219
    Бие даасан нэгж
    2-323 МУИС Пресс хэвлэлийн газар Т.Ууганбаяр 1191
    хич-1 МУИС Пресс номын дэлгүүр Д.Сайнжаргал 1193
    2-324 Монгол судлалын хүрээлэн Ж.Бат-Ирээдүй 1192
    МСХ-Эрдэм шинжилгээний туслах ажилтан Б.Уранцэцэг 1178
    5-606 Тогтвортой хөгжлийн хүрээлэн Ц.Чулуун 1194
    Б.Бат
    3-312 Математикийн хүрээлэн Ж.Энхбаяр 1195
    7-107 Хэвлэх үйлдвэр Р.Мягмарсүрэн 1196
    3-318 Мэргэжлийн дидактикийн сургалт, Maglia Paul George судалгааны төв Д.Одгэрэл 1197
    1-236 Шинэ материалын хими технологийн төв Д.Хасбаатар 1198
    Оюутны холбоо 1199
    д/б-1 Шүдний эмч Ж.Эрдэнэцэцэг 1220
    Монгол-Японы хүний нөөцийн хөгжлийн төв Эрдэнэбат, Х.Гармаабазар 310879, VALCLEAN2 CMF 326499
    Шинжлэх ухааны сургууль – Захиргаа
    2-330 Захирал Б.Баяртогтох 2100 325435
    2-330 Захирлын туслах Б.Ундрал 2101
    2-217 Сургалтын албаны эрхлэгч Ц.Амартайван 2102
    2-216 Мэргэжилтэн /гадаад оюутан хариуцсан/ Т.Зулбадам 2106
    2-216 Мэргэжилтэн /оюутны бүртгэл хариуцсан / Б.Золзаяа 2106
    2-216 Мэргэжилтэн /оюутны бүртгэл хариуцсан / Ц.Оюун 2107
    2-200 Мэргэжилтэн /оюутны бүртгэл хариуцсан / Ц.Цэндээхүү 2115
    2-216 Мэргэжилтэн /хөтөлбөр хариуцсан/ Э.Загдсүрэн 2104
    2-216 Мэргэжилтэн /хөтөлбөр хариуцсан/ Ж.Дэлгэрмөнх 2117
    2-329 Мэргэжилтэн /сургалтын технологи хариуцсан/ Р.Алтансайхан 2110
    2-329 Мэргэжилтэн /сургалтын технологи хариуцсан/ Д.Цэнд-Аюуш 2111
    2-329 Мэргэжилтэн /сургалтын технологи хариуцсан/ Д.Чанцал 2116
    2-329 Мэргэжилтэн /сургалтын технологи хариуцсан/ Н.Долгорсүрэн 2118
    2-216 Мэргэжилтэн /элсэлт, төгсөлт хариуцсан/ Э.Цэцэгмаа 2103
    2-216 Мэргэжилтэн /элсэлт, төгсөлт хариуцсан/ Б.Оюунчимэг 2105
    2-216 Мэргэжилтэн /элсэлт, төгсөлт хариуцсан/ Б.Алтанцэцэг 2108
    2-200 Мэргэжилтэн /элсэлт, Goedkoop Nike Air Max төгсөлт хариуцсан/ С.Цэлмэгсайхан 2109
    2-200 Зааварлагч Ц.Энхтайван 2119
    2-200 Зааварлагч Р.Бигэрмаа 2112
    2-200 Зааварлагч М.Содномсүрэн 2113
    2-200 Зааварлагч Д.Отгонцэцэг 2113
    2-200 Зааварлагч О.Одсүрэн 2114
    Шинжлэх ухааны сургууль – Хүмүүнлэгийн салбар
    2-435а Салбар сургуулийн захирал Д.Сайнбилэгт 2200
    2-435в Бичиг хэргийн ажилтан Т.Одонтунгалаг 2201
    2-332 Ахлах нягтлан бодогч Ш.Оюунчимэг 2222
    2-332 Нягтлан бодогч Б.Эрдэнэчимэг 2236
    2-411 Ази судлалын тэнхимийн эрхлэгч В.Батмаа 2232
    2-407 Ази судлалын тэнхим /Япон судлал/ Б.Мөнхзаяа 2203
    2-403 Ази судлалын тэнхим /Хятад судлал/ Багш нар 2234
    2-414 Ази судлалын тэнхим /Түрэг судлал/ Багш нар 2208
    2-432 Ази судлалын тэнхим /Солонгос судлал/ Багш нар 2209
    2-411 Европ судлалын тэнхимийн эрхлэгч Д.Энхжаргал 2202
    2-435б Европ судлалын тэнхимийн зөвлөх профессор Э.Равдан 2235
    2-444 Европ судлалын тэнхим/Герман/ Багш нар 2204
    2-431 Европ судлалын тэнхим /Слав судлал/ Багш нар 2206
    2-429 Европ судлалын тэнхим /Франц судлал/ Багш нар 2207
    2-411 Их Британи Америк судлалын тэнхимийн эрхлэгч Ж.Эрдэнэбат 2231
    2-401 Их Британи Америк судлалын тэнхим Багш нар 2205
    2-409 Их Британи Америк судлалын тэнхим Д.Отгонтуяа 2238
    2-305 Монгол хэл, Jacob Parker Jersey хэл шинжлэлийн тэнхимийн эрхлэгч М.Баярсайхан 2213
    2-301 Монгол хэл, хэл шинжлэлийн тэнхим Багш нар 2214
    2-304 Монгол хэл, хэл шинжлэлийн тэнхим Багш нар 2215
    2-441 Түүхийн тэнхимийн эрхлэгч П.Дэлгэржаргал 2223
    2-205 Түүхийн тэнхим Б.Бүжинлхам 2221
    2-341 Түүхийн тэнхим Багш нар 2230
    2-325 Утга зохиол, урлаг судлалын тэнхимийн эрхлэгч Г.Галбаяр 2216
    2-325 Утга зохиол, урлаг судлалын тэнхим Багш нар 2217
    2-206 Философи, Шашин судлалын тэнхимийн эрхлэгч Б.Дагзмаа 2219
    2-206 Философи, New Balance Visaro homme Шашин судлалын тэнхим Э.Хулан 2220
    2-237 Философи, Шашин судлалын тэнхим Багш нар 2233
    6-217 Гадаад хэлний төвийн эрхлэгч Л.Одонтуяа 2226
    6-204 Гадаад хэлний төвийн 1-р багийн ахлагч Б.Алтангэрэл 2225
    6-206б Гадаад хэлний төвийн 2-р багийн ахлагч Д.Энхбат 2224
    6-120 Гадаад хэлний төв Багш нар 2227
    6-108 Гадаад хэлний төв Багш нар 2228
    6-210 Гадаад хэлний төв Багш нар 2218
    2-334 Номын сан Ц.Цогтбаатар 2210
    2-334 Номын сан Т.Сарантуяа 2211
    2-435 Сэжун институт Л.Цэрэнханд 2237
    2-130 Күнзийн институт П.Отгонцэцэг 2229
    2-302 Компьютерийн лаборатори /Сургалтын инженер/ Б.Батдэлгэр 2212
    Шинжлэх ухааны сургуулийн Нийгмийн ухааны салбар
    2-221 Салбар сургуулийн захирал Ц.Ганболд 2300
    2-221 Захирлын туслах Ш.Жаргалсайхан 2301
    2-332 Нягтлан бодогч Л.Оюун-Эрдэнэ 2323
    2-222 Антропологи-археологийн тэнхимийн эрхлэгч Ц.Цэцэгжаргал 2310
    2-202 Антропологи-археологийн тэнхим Багш нар 2309
    Антропологи-археологийн тэнхим Багш нар 2321
    2-448 Боловсрол, Сэтгэл судлалын тэнхимийн эрхлэгч Б.Хишигням 2313
    2-448 Боловсрол, Сэтгэл судлалын тэнхим Багш нар 2315
    2-210 Социологи-Нийгмийн ажлын тэнхимийн эрхлэгч Ш.Оюунханд 2312
    2-203 Социологи-Нийгмийн ажлын тэнхимийн туслах ажилтан Т.Лхамсүрэн 2318
    2-203 Социологи-Нийгмийн ажлын тэнхим Багш нар 2307
    6-201 Сэтгүүл зүй, олон нийтийн харилцааны тэнхим Багш нар 2314
    2-226 Улс төр судлалын тэнхимийн эрхлэгч С.Мөнхбат 2306
    2-226 Улс төр судлалын тэнхимийн туслах ажилтан Ц.Өлзийжаргал 2317
    5-503 Эдийн засгийн ухааны тэнхимийн эрхлэгч Б.Түвшинтөгс 353470
    4-404 Эдийн засгийн ухааны тэнхимийн хичээлийн туслах ажилтан Н.Доосмаа 2303
    5-106 Эдийн засгийн ухааны тэнхимийн хичээлийн туслах ажилтан З.Мөнхцэцэг 2304
    5-502 Эдийн засгийн ухааны тэнхим Д.Нарантуяа 2319
    4-408 Эдийн засгийн ухааны тэнхим Багш нар 2311
    4-401 Эдийн засгийн ухааны тэнхим Багш нар 2305
    5-105 Эдийн засгийн ухааны тэнхим Багш нар 2320
    2-344 Сэтгэл зүйн сургалт судалгааны лаборатори Багш нар 2308
    2-219 Номын сан М.Баттөмөр 2302
    Шинжлэх ухааны сургууль – Байгалийн ухааны салбар
    1-317 Салбар сургуулийн захирал А.Амарзаяа 2400
    1-317 Захирлын туслах А.Нандинцэцэг 2401
    2-331 Ахлах нягтлан бодогч Г.Азжаргал 2424
    2-331 Нягтлан бодогч З.Алтанцэцэг 2403
    2-331 Нягтлан бодогч Ж.Энхцэцэг 2404
    7-115 Номын сан Т.Тунгалаггэрэл 2466
    7-115 Номын сан Т.Өлзийчимэг 2467
    3-221 Номын сан П.Наранжаргал 2477
    Шинжлэх ухааны сургуулийн Байгалийн ухааны салбар – Биологийн тэнхим
    2-320 Тэнхимийн эрхлэгч, профессор Н.Сонинхишиг 2406
    2-315 Тэнхимийн туслах ажилтан Ш.Солонго 2422
    2-115 Зөвлөх профессор Д.Баярлхагва 2411
    2-232 Профессор Д.Түмэнжаргал 2411
    2-424 Профессор С.Гомбобаатар 2417
    2-423 Профессор Р.Самъяа 2426
    Дэд профессор С.Шар
    2-229 Дэд профессор Б.Батжаргал 2413
    2-417 Дэд профессор Ш.Оюунгэрэл 2415
    2-115 Дэд профессор Г.Баярмаа 2420
    2-224 Дэд профессор Б.Очирхуяг 2421
    2-313 Профессор Б.Болдгив, 2409
    Ахлах багш Л.Ариунцэцэг
    Профессор М.Пфайффер
    2-418 Ахлах багш У.Айбек 2418
    Ахлах багш Ө.Баярсайхан
    2-419 Багш Д.Лхагвасүрэн 2419
    Ахлах багш Д.Нарангарвуу
    Зөвлөх профессор Х.Тэрбиш
    2-117 Профессор М.Цогбадрах 2425
    Хичээлийн туслах ажилтан Ж.Алтанчимэг
    2-122 Багш С.Дамдинсүрэн 2410
    2-424 Багш нар Н.Батсайхан, Asics Gel Quantum 360 Femme Asics Gel Lyte 5 męskie М.Алтанцэцэг 2405
    2-319 Багш нар Д.Суран 2416
    Б.Оюунцэцэг
    Д.Нямбаяр
    2-317 Лаборатори Б.Баяртогтох 2407
    2-230 Лаборатори Д.Нарантуяа 2402
    2-236 Лабораторийн туслах ажилтан Б.Цэрэнжадамба 2414
    2-422 Сургалтын инженер Д.Эрдэнэбат 2423
    2-426 Сургалтын инженер П.Жаргалсайхан 2427
    2-427 Сургалтын инженер Э.Отгонжаргал 2428
    2-111 Ахлах багш Ч.Баттулга 2479
    Дэд профессор П.Оюунчимэг
    Шинжлэх ухааны сургуулийн Байгалийн ухааны салбар – Химийн тэнхим
    1-231 Тэнхимийн эрхлэгч, дэд профессор Д.Рэнцэнмядаг 2429
    1-223 Тэнхимийн туслах ажилтан Э.Саранцэцэг 2435
    1-227 Профессор Ц.Даржаа 2431
    1-329 Профессор Н.Цэвэгсүрэн 2436
    1-228 Профессор О.Болормаа 2439
    1-222 Дэд профессор Н.Амгалан 2432
    1-321 Дэд профессор Н.Даваажав 2437
    1-228 Ахлах багш Ч.Нямгэрэл 2433
    1-231 Ахлах багш Ж.Ирэхбаяр 2438
    6-127 Нүүрсний судалгааны төв Б.Энхсаруул 2468
    6-104 Нүүрсний судалгааны төв Г.Энхжаргал 2469
    6-129 Нүүрсний судалгааны төв Б.Энхсаруул 2450
    1-326 Шинэ материалын хими технологийн төв Ц.Эрдэнэбат 2434
    1-110 Номын сан Р.Банзрагч 2430
    Шинжлэх ухааны сургууль – Байгалийн ухааны салбар – Физикийн тэнхим
    1-311 Тэнхимийн эрхлэгч Н.Цогбадрах 2440
    1-101 Тэнхимийн туслах ажилтан О.Гэрэлмаа 2441
    1-100 Дэд профессор Л.Ням-Очир 2444
    1-114 Дэд профессор Н.Төвжаргал 2447
    1-308 Багш Г.Мөнхбаяр 2442
    1-104 Багш нар Т.Баатархүү 2445
    1-300 Физик боловсролын багш нар П.Лхагвасүрэн 2443
    1-400 Зайнаас тандан судлалын лаборатори Н.Энхжаргал 2448
    1-110 Номын сан Л.Оюунцэцэг 2446
    Шинжлэх ухааны сургууль – Байгалийн ухааны салбар – Газарзүйн тэнхим
    7-209 Тэнхимийн эрхлэгч, Nike Free Hypervenom New Balance 247 mujer дэд профессор П.Мягмарцэрэн 2449
    7-201 Профессор багш Б.Чинбат 2476
    7-207 Дэд профессор Г.Гантулга 2455
    Дэд профессор Б.Болормаа
    7-208 Дэд профессор Г.Юмчмаа 2475
    7-306 Профессор багш С.Эрдэнэсүх 2454
    Багш Д.Сандэлгэр
    7-202 Профессор багш В.Батцэнгэл 2456
    Гэрээт профессор Д.Амарсайхан
    7-201 Ахлах багш Д.Энхжаргал 2474
    7-210 Ахлах багш Д.Амартүвшин 2453
    Ахлах багш А.Орхонсэлэнгэ
    7-302 Ахлах багш Ч.Болорчулуун 2457
    Багш М.Цогтдулам
    7-201 Багш нар Багш нар 2459
    Шинжлэх ухааны сургууль – Байгалийн ухааны салбар – Геологи,

  • Brooklyn Nets
  • геофизикийн тэнхим

    7-406 Тэнхимийн эрхлэгч Б.Бат 2460
    7-402 Профессор Л.Жаргал 2464
    7-404 Багш нар Д.Энхмаа 2462
    7-406 Багш нар Н.Байгалмаа 2463
    2-502 Багш нар Ц.Баатарчулуун 2465
    Шинжлэх ухааны сургууль – Байгалийн ухааны салбар – Математикийн тэнхим
    1-115 Тэнхимийн багш нар Д.Пүрэвсүрэн 2470
    1-118 Тэнхимийн туслах ажилтан Н.Оюун-Эрдэнэ 2472
    1-117 Дэд профессор Л.Хадхүү 2471
    1-119 Дэд профессор Н.Ууганбаатар 2473
    3-315 Ахлах багш Ц.Батболд 2478
    Хэрэглээний шинжлэх ухаан, инженерчлэлийн сургууль – Захиргаа
    3-211 Захирал Н.Баатарбилэг 3100 325631
    Дэд захирал П.Энхбаяр 3133
    3-211 Захирлын туслах Т.Мөнхгэрэл 3101 325305
    3-210 Сургалтын албаны эрхлэгч Д.Бямбажав 3102
    3-212 Мэргэжилтэн /оюутны бүртгэл хариуцсан / Г.Уранчимэг 3103
    3-212 Мэргэжилтэн /хөтөлбөр хариуцсан/ Ж.Дэлгэрхүү 3104
    3-212 Мэргэжилтэн /хөтөлбөр хариуцсан/ Г.Шүрэнчимэг 3105
    3-212 Мэргэжилтэн /сургалтын технологи хариуцсан/ Ш.Жаргалсайхан 3109
    3-212 Мэргэжилтэн /элсэлт, төгсөлт хариуцсан/ Ц.Эрдэнэчимэг 3108
    3-212 Зааварлагч /оюутанд үйлчлэх/ А.Ариунзаяа 3107
    3-212 Зааварлагч /оюутанд үйлчлэх/ Б.Буянханд 3106
    3-223 Ахлах нягтлан бодогч Ш.Мөнхцэцэг 3112 324007
    3-223 Нягтлан бодогч Д.Минжин 3113
    3-223 Нягтлан бодогч А.Туяацацрал 3114
    3-113 Номын сан Ж.Алтанхуяг 3110
    Хэрэглээний шинжлэх ухаан, инженерчлэлийн сургууль -Хүрээлэн буй орчин судлал, Abercrombie Pas Cher химийн инженерчлэлийн тэнхим
    3-313 Тэнхимийн эрхлэгч, профессор О.Алтансүх 3200
    Багш Н.Оюунчимэг
    Багш Б.Ариунсанаа
    1-127 Дэд профессор Б.Цэрэнханд 3201
    Дэд профессор Н.Жавхлантөгс
    Профессор А.Дэлгэржаргал
    2-309 Профессор Н.Баатарбилэг 3202
    3-224 Профессор Ц.Батчулуун 3204
    Ахлах багш С.Гэрэлбаатар
    Лаборант Д.Мөнгөнцэцэг
    3-218 Дэд профессор Ч.Сономдагва 3205
    Багш Б.Батдэлгэр
    1-131 Профессор Д.Эрдэнэчимэг 3206
    Профессор Б.Очирхуяг
    3-136 Ахлах багш Б.Оюунсанаа 3207
    2-232 Ахлах багш Т.Энхдөл 3208
    Ахлах багш Ц.Соёл-Эрдэнэ
    3-306 Дэд профессор Б.Цэнгэл 3209
    1-107 Дэд профессор Б.Мөнхбат 3210
    2-308 Багш С.Бямбагэрэл 3211
    2-225 Дэд профессор Ж.Батхүү 3212
    2-331 Лаборант Б.Алтанцэцэг 3213
    2-312 Ойн генетик, экофизиологийн лаборатори Н.Батхүү 3214
    3-312 Дэд профессор Ж.Батхүү 3215
    Хэрэглээний шинжлэх ухаан, инженерчлэлийн сургууль – Электроник, холбооны инженерчлэлийн тэнхим
    3-101 Тэнхимийн эрхлэгч, дэд профессор Б.Өсөхбаяр 3300
    3-101 Тэнхимийн туслах ажилтан Н.Баярсайхан 3310
    3-134 Профессор Ж.Нямжав 3333
    Профессор Д.Болормаа 3301
    3-130 Дэд профессор М.Баярпүрэв 3303
    3-102 Дэд профессор Ч.Лодойравсал 3305
    3-121 Дэд профессор А.Амарбаяр 3306
    3-135 Дэд профессор Ш.Содбилэг 3344
    3-126 Зөвлөх профессор Э.Дамдинсүрэн 3309
    3-107 Багш С.Отгонцэцэг 3307
    3-130 Багш Б.Зориг 3308
    3-129 Холбооны системийн лаборатори Д.Бямбажав 3304
    Хэрэглээний шинжлэх ухаан, инженерчлэлийн сургууль – Мэдээлэл, компьютерийн ухааны тэнхим
    3-226 Тэнхимйн эрхлэгч, профессор Н.Оюун-Эрдэнэ 3400
    3-206 Тэнхимийн туслах ажилтан Л.Ганчимэг 3410
    3-118 Профессор Ж.Пүрэв 3401
    3-103 Профессор Н.Оюун-Эрдэнэ 3403
    3-118 Дэд профессор Ч.Алтангэрэл 3405
    3-103 Дэд профессор Б.Сувдаа 3406
    3-202 Зөвлөх профессор Д.Гармаа 3402
    3-202 Ахлах багш О.Отгоннаран 3407
    3-101 Багш М.Золжаргал 3408
    Хэрэглээний шинжлэх ухаан, nike air max 1 essential mujer инженерчлэлийн сургууль -Хэрэглээний математикийн тэнхим
    3-208 Тэнхимийн эрхлэгч, дэд профессор Б.Барсболд 3600
    3-229 Дэд профессор Д.Баянжаргал 3603
    3-209 Ахлах багш А.Энхболор 3601
    3-216 Багш М.Хулан 3602
    3-207 Багш Б.Ганболд 3604
    Хууль зүйн сургууль
    3-309 Захирал Ж.Эрдэнэбулган 3500 329680
    3-309б Захирлын туслах Д.Булган 3502 329680
    3-309a Сургалтын албаны эрхлэгч Б.Амарбаясгалан 3501 321739
    3-206 Мэргэжилтэн /хөтөлбөр хариуцсан/ Б.Баярсайхан 3518 312600
    3-206a Мэргэжилтэн /сургалтын технологи хариуцсан/ Н.Цэрэнбат 3503
    3-206б Нягтлан бодогч Ш.Төгсбаяр 3517
    3-316 Иргэний эрх зүйн тэнхим А.Дугармаа 3507
    3-225 Иргэний эрх зүйн тэнхим С.Болормаа 3514
    3-301 Олон улсын эрх зүйн тэнхим В.Оюумаа 3509
    3-327 Олон улсын эрх зүйн тэнхим М.Уянга 3515
    3-202 Практик судлалын тэнхимийн эрхлэгч Н.Туяа 3508
    3-318 Төр, захиргааны эрх зүйн тэнхимийн эрхлэгч А.Эрдэнэцогт 3504
    3-320 Төр, захиргааны эрх зүйн тэнхим Э.Мөнхдаваа 3513
    3-306 Эрх зүй судлалын тэнхим Н.Лүндэндорж 3505
    3-326 Эрүүгийн эрх зүйн тэнхим Д.Баярсайхан 3506
    3-311 Монголын төр эрх зүй судлалын төв Б.Баярсайхан 3511
    3-205 Номын сан Ц.Буд 3516
    Бизнесийн сургууль
    8-201а Захирал Н.Батнасан 4100
    8-201б Захирлын туслах Б.Баасансүрэн 4101
    8-401 Дэд захирал, профессор М.Должин 4136
    4-110 Дэд захирал, дэд профессор Д.Сувдаа 4111
    4-212 Дэд захирал, профессор Н.Сонинтамир 4116
    4-200 Сургалтын албаны эрхлэгч Б.Даваасүрэн 4102 350277
    4-203 Мэргэжилтэн /сургалтын технологи хариуцсан/ З.Саранцэцэг 4107
    4-203 Мэргэжилтэн /сургалтын технологи хариуцсан/ Ц.Нарангэрэл 4103
    Мэргэжилтэн /оюутны бүртгэл хариуцсан/ Ч.Дуламжав
    4-219 Мэргэжилтэн /хөтөлбөр хариуцсан/ Б.Бадамцэцэг 4105
    4-203 Мэргэжилтэн /элсэлт, төгсөлт хариуцсан/ Б.Цэцэгжаргал 4106
    4-203 Зааварлагч /оюутанд үйлчлэх/ Ц.Бямбасүрэн 4104
    Зааварлагч /оюутанд үйлчлэх/ Н.Бурмаа
    8-308 Ахлах нягтлан бодогч Ч.Байгалмаа 4108
    Нягтлан бодогч Н.Халиун
    Нягтлан бодогч Б.Эрдэнэтуяа
    8-308 Нягтлан бодогч Н.Пүрэвхорол 4109
    4-309 Бизнесийн мэдээллийн систем хөтөлбөр П.Оюунбилэг 4123
    4-317а Бизнесийн мэдээллийн систем хөтөлбөр Р.Энхбат 4125
    4-312 Бизнес төв Ажилтнууд 4124
    8-306 Маркетингийн хөтөлбөр Багш нар 4126
    4-209б Менежементийн хөтөлбөр Багш нар 4113
    4-214 Менежементийн хөтөлбөр Багш нар 4117
    4-210a Менежементийн хөтөлбөр Д.Жаргалмаа 4118
    4-209a Менежементийн хөтөлбөр Цэцэгээ 4140
    4-213 Менежементийн хөтөлбөр Н.Батдэлгэр 4145
    4-300 Нягтлан бодох бүртгэлийн хөтөлбөр Багш нар 4119
    4-303а Нягтлан бодох бүртгэлийн хөтөлбөр Л.Наранчимэг Л.Мөнх-Очир 4120
    4-318 Нягтлан бодох бүртгэлийн хөтөлбөр Б.Сайнжаргал Б.Хүрэлбаатар 4121
    4-307а Нягтлан бодох бүртгэлийн хөтөлбөр Н.Тунгалаг Л.Оюунцэцэг 4122
    4-319 Нягтлан бодох бүртгэлийн хөтөлбөр Багш нар 4132
    4-405 Нягтлан бодох бүртгэлийн хөтөлбөр Моломжамц 4143
    4-302а Нягтлан бодох бүртгэлийн хөтөлбөр Багш нар 4144
    8-404 Худалдааны хөтөлбөр Багш нар 4137
    4-111 Санхүүгийн хөтөлбөр Хичээлийн туслах ажилтан 4110
    4-119 Санхүүгийн хөтөлбөр Багш нар 4112
    4-117 Санхүүгийн хөтөлбөр Багш нар 4114
    4-116 Санхүүгийн хөтөлбөр Д.Дуламсүрэн 4115
    4-121 Санхүүгийн хөтөлбөр Оюун 4142
    4-402 Санхүүгийн хөтөлбөр С.Ариунаа 4146
    5-508 Санхүү Ч.Энхбаяр 4141
    7-214 Үйлчилгээний менежемент хөтөлбөр Багш нар 4130
    7-110 Мэргэжлийн сургалт үйлдвэрлэлийн төв Эрхлэгч 4128
    7-111 Мэргэжлийн сургалт үйлдвэрлэлийн төв Багш нар 4129
    5-501 Ахлах номын санч Л.Эрдэнэбулган 4139
    8-104 Номын сан Номын санчид 4131
    8-311 Номын сан Номын санчид 4135
    8-401 Номын сан Номын санчид 4138
    Сүлжээний инженер Болдбаатар 4147
    8-308 Зохион байгуулагч Д.Мягмарсүрэн 4134
    Олон улсын харилцааны, нийтийн удирдлагын сургууль
    5-204 Захирал С.Баттулга 5100 354610
    5-204 Захирлын туслах Д.Бат-Отгон 5101
    5-201а Сургалтын албаны эрхлэгч Г.Энхбаяр 5102 354618
    5-201б Сургалтын албаны зааварлагч Ш.Солонго 5103
    5-201б Сургалтын албаны бүртгэл, элсэлт хариуцсан мэргэжилтэн Б.Эрдэнэхлам 5107
    5-204 Ахлах нягтлан бодогч М.Батбямба 5112
    5-401 Нийтийн удирдлагын багш нар Багш нар 5111
    5-301 Олон улсын харилцаа Багш нар 5104
    5-403 Олон улсын харилцаа – Хичээлийн туслах ажилтан Д.Бадамцэцэг 5105
    5-406 Сургалтын инженер С.Балжинням 5110
    5-304 Номын сан Б.Батчимэг 5109
    “Байгаль-Эх лицей” ахлах сургууль, Экологийн боловсролын төв
    209 Захирал Ч.Батцэцэг 8100
    209 Захирлын туслах С.Саранзаяа 8101
    210 Сургалтын менежер Т.Буяндэлгэр 8102
    208 ЭБТөв мэргэжилтэн Ж.Оюунбилэг 8103
    208 ЭБТөв менежер Р.Сүнжидмаа 8104
    116 Хичээлийн байрны зохион байгуулагч Б.Тунгалаг 8105
    111 БУЗАН ахлагч, NIKE AIR MAX ZERO QS багш З.Батсайхан 8106
    113 Багш нар Д.Оюунгэрэл 8107
    103 Багш нарын өрөө Д.Болормаа 8108
    216 Хичээл зохицуулагч Ү.Дулмаа 8109
    116 Нягтлан бодогч Х.Батдорж 8110
    113 Нийгмийн ажилтан Д.Оюунгэрэл 8111
    114 Номын санч Д.Энхээ 8112
    Орхон сургууль
    308 Захирал Д.Намжил 7035-3621
    308 Захирлын туслах Т.Мөнхзаяа 7035-3621
    310 Сургалтын албаны эрхлэгч Б.Даваасүрэн 7035-2851
    212 Мэргэжилтэн /мэдээллийн систем хариуцсан/ Б.Гэрэлмаа 70354400
    104 НҮАлбаны дарга Ц.Нямсүрэн 7035-0901
    104 Хүний нөөцийн мэргэжилтэн Х.Мойл 7035-0901
    303 Ерөнхий нягтлан бодогч С.Отгонсүрэн 7035-5102
    302 Тооцооны нягтлан бодогч С.Батцэцэг,

  • Scarpe Running Nike Uomo
  • Г.Дамчаа

    7035-5019
    302 Эд хөрөнгө хариуцсан нярав Э.Золзаяа 7035-5019
    106 Номын сан мэдээллийн төвийн эрхлэгч П.Пагмадулам 7035-5700
    Хичээлийн байрны жижүүр Ш.Батхишиг Д.Баатаржав Г.Энхболд Г.Лхагвадорж 7035-7366
    Дотуур байрны жижүүр А.Шүрэнцэцэг Т.Мөнхзул Т.Долгормаа Т.Ичинхорлоо 7035-7366
    Завхан сургууль
    206 Захирал М.Эрдэнэчимэг 7046-2233
    206 Захирлын туслах,

    Холбоо барих


    •   Сүлжээ холбооны хэрэглэгчдэд туслах мэргэжилтэн
    •   77307730 - 1154
    •   Мэдээллийн системийн хэрэглэгчдэд туслах мэргэжилтэн
    •   77307730 - 1153

    Мэдээлэл




    Дэлгэрэнгүй